Kapıda Nakit Ödeme

Kapıda Nakit Ödeme Sistemi

 

Kapıda Nakit Ödeme İşlemleri
 
Sipariş esnasında ödeme seçenekleri arasında bulunan kapıda ödeme seçeneği ile isterseniz siparişini kapınıza geldiğinde nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.  Kapıda ödeme seçeneği ile alışverişinizi dilerseniz müşteri temsilcimizle telefonla iletişime geçerek (0212 6598823 ) gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sitemizden kapıda ödeme olarak yapılan işlemlerde sadece nakit tahislatlı ödeme yapılabilmektedir.
 
Kapıda ödeme olarak online gerçekleşen siparişlerde, müşterilerimiz telefonla aranarak siparişi hakkında onay alınmaktadır. Onay alınan sipariş en kısa zamanda hazırlanıp kargoya teslim edilir.

Sİparişin kargo hariç tutarı 20,00 tl altında ve 300 tl 'nin üstünde olan ürünler kapıda ödeme olarak yollanamamaktadır.
 
 
Müşterimizden telefonla onay alamadığımız takdirde sipariş iptal edilir. Sipariş iptali tarafınıza mail yoluyla iletilmektedir. 
 
Kapıda ödeme seçeneğiyle yapılan işlemlerde normal kargo ücretinin üstüne, kargonun verdiği hizmet karşılığı talep edilen extra 5,00 TL lik ücret normal kargo ücreti üzerine eklenir. Normal kargo ücreti 9,00 TL dir. Kapıda ödemede ise 9,00 TL + 5,00 TL = 14,00 Tl ücret söz konusu olmaktadır.
 
Kişiye özel isimli ve resimli ürünlerde kapıda nakit ödeme hizmeti yoktur.

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde , teslim alınmayan kargolar ikinci defa kapıda ödeme olarak gönderilemez.
 
Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde ,  iptal veya iade işlemleri için, ürün faturasının ve hesap bilgilerinin ibrazı zorunludur.

Partiperi E-Bülten

Kampanyalar, Yeni ürünler ve hakkımızda bilgi sahibi olmak için lütfen üye olun!

Partiperi'den Haberler

Tüm haberler için tıklayın...

SSL, Bonus, World, Maximum, Axess, Cardfinans

© 2018. Partiperi Hediyelik. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.